1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Komplety
  4.  > Pudełko z biżuterią - komplet (nr 6402640)

PUDEŁKO Z BIŻUTERIĄ - KOMPLET

vzorko

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Komplet biżuterii w dedykowanym pudełku, w całości ręcznie wykonany w naszej pracowni.

Biżuteria i pudełko tworzą niepowtarzalny komplet, idealny na prezent dla kogoś bliskiego. Wykonany jest w technice upcyclingu. Do skomponowania wisiorka i kolczyków użyliśmy kolorowych kredek i mosiężnych elementów - bigli. Całość pokryta jest farbami i werniksami, które z jednej strony nieco postarzają element a z drugiej - zabezpieczają przed uszkodzeniami i nadają połysku.

Pudełko zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy tak, aby stanowiło całość z biżuterią. Wykonane jest w technikach mieszanych, przede wszystkim z drewna czereśni oraz sklejki z kredek a także elementów mosiężnych - haczyka i nóżek. Jego wnętrze pokryte jest miękkim filcem.
Wymiary pudełka: 17x13x3,5 cm.

Ten oryginalny komplet może stanowić świetny prezent dla kogoś bliskiego.

Wymiary pudełka:
wysokość: 13 cm
szerokość: 3,5 cm
długość: 10,5 cm

TAGI: #drewno, #komplet biżuterii, #pudełko, #upcycling
vzorko

Tworzymy w naszej domowej pracowni, na poddaszu. Uwielbiamy starocie, recykling, przyrodę i popkulturę. Otaczamy się mnóstwem przedmiotów, czasem maleńkich, odrapanych i zardzewiałych, ale takich z duszą. Kuba jest perfekcjonistą, Marta...wolnym duchem :-)
Zapraszamy!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy vzorko

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top