DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > recznie malowany orientalny oryginalny przedmiot (nr 4961809)

RECZNIE MALOWANY ORIENTALNY ORYGINALNY PRZEDMIOT

studiolepianka

W dniach 01.09.2017 - 14.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 14.09.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Ciekawostka i bardzo oryginalny to przedmiot. Porcelanowy, dźwięczny, szlachetny. Ręcznie podszkliwnie malowany i w szkliwie wydrapywany. Niuanse niebieskości i bieli w wykończeniu satynowo - błyszczącym. Sygnowany. Ciekawa, niespotykana foraz na wysokiej stópce. Najciekawsze jest to do czego został on stworzony. ..na górnym wewnętrznym rancie posiada trzy drobne wkleśnięcia...Popielniczka?. .Nooo. ..wygodne, papierosy nie spadną wygodnie oparte na szerokim kołnierzu. ..a może jednak ciekawy świecznik to? ...hmmm...nie wiem ;) Baardzo interesujące i intrygujące naczynie to. I piękne; ) Góra 10 otwór trochę ponad 3,5 głębokość około 3,5 nieco powyżej 5,5 wys. 4,5 cm Stan zachowania bardzo dobry, zachowała się nawet oryginalna papierowa metka. Fantastyczna rzecz na oryginalny i niespotykany prezent;)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #oryginalne, #prezent, #ręcznie malowane, #sztuka japońska
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top