1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Poduszki i pledy
  4.  > Romantyczna (nr 3803872)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

ROMANTYCZNA

niemazaco

Cena: 280 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa pocztą: 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Patchworkowa narzuta - kołderka o wymiarach 150x190 cm. Narzuta wykonana jest w wierzchniej części z tkanin w różowych kolorach. Różowe kwadraty ozdobione są dodatkowo haftem. Narzuta wykonana jest z trzech warstw. Środkową stanowi ocieplina, a spodnią biała bawełna. Narzuta pikowana jest przez trzy warstwy ściegiem prostym.
Narzuta doskonale nadaje się do sypialni lub do pokoju małej księżniczki.

TAGI: #haft, #kratka, #patchwork, #romantyczna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy niemazaco

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top