1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > rosenthal group germany 1991 classic rose porcelanowy talerz kolekcjonerski bradex (nr 4811126)
Dzień Dziecka 2021

ROSENTHAL GROUP GERMANY 1991 CLASSIC ROSE PORCELANOWY TALERZ KOLEKCJONERSKI BRADEX

studiolepianka

W dniach 21.05.2021 - 07.06.2021 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 07.06.2021.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Wielkiej urody i szlachetności porcelanowy kolekcjonerski talerz. Sygnowany CLASSIC ROSE ROSENTHAL GROUP GERMANY 1991 . Talerz posiada swój indywidualny numer w serii 6281 A, oraz numer na Międzynarodowej liście talerzy kolekcjonerskich BRADEX 22-C45-2.3. Szlachetna, mocna, ciężka, dźwięczna porcelana z dziurkami od spodu - do powieszenia, co o jakości zaświadcza. Malatura pięknie wykonana. Autor E. W. K . COLLANDE, podpis autora na awersie. Seria limitowana produkowana w 1991 roku tylko przez 95 dni roboczych. Kolory żywe, radosne. Wykończenie satynowo - błyszczące. Pod kątem wyraźnie widać żyłki liści. .. Jakość, klasa , elegancja. Do powieszenia, do kolekcji, na wyszukany prezent ;)
Góra 22 dół 15,5 wys. 2 cm
Stan zachowania bardzo dobry. Gotowy do powieszenia ;)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kolekcjonerski talerz, #kwiaty, #prezent, #rosenthal
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top