DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Różany (nr 5274950)

RÓŻANY

Misiepodoba

W dniach 27.06.2017 - 04.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 04.09.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Delikatny, maleńki, papierowy żuraw - japoński symbol szczęścia, zdrowia i pokoju. Podobno, jeśli w jakiejś intencji złoży się tysiąc żurawich figurek, to życzenie się spełni. My spełniamy życzenia tym zjawiskowym wisiorkiem. Papierowy żuraw skryty pod szklaną kopułką o średnicy 3 cm. Dekoracyjna baza zawieszona na ozdobnym łańcuszku o długości 39 cm. Całość w kolorze starego złota/brązu.

TAGI: #japan, #miniatura, #paper origami, #wisiorek origami
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Misiepodoba

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top