1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Solidna bransoleta z czystej, polskiej miedzi. Skręcana (nr 6930155)

SOLIDNA BRANSOLETA Z CZYSTEJ, POLSKIEJ MIEDZI. SKRĘCANA

Langner Design

Cena: 169 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Niezwykle okazała bransoleta dla silnej kobiety lub takowego mężczyzny. Zrobiona z miedzianego, pełnego pręta kwadratowego 8x8mm, który został zwalcowany do przekroju 6x9mm, wielokrotnie wyżarzany i skręcany. Na koniec znów wyżarzony i kuty do kształtu nadgarstka. Wyrób wytrawiony, przepłukany, zneutralizowany na obecność kwasów, poczerniony i przepłukany. Szlifowany i przecierany. Jak każdy wyrób miedziany, będzie ewoluował kolorystycznie (zmieniał barwę i ciemniał).

Obwód wewnętrzny prezentowanej bransolety wynosi 19cm i pasuje na nadgarstki od 17 do 19cm, szerokość przecięcia to 30mm w najwęższym miejscu i pozwala na przeciśnięcie nadgarstka o wymiarach od 19cm w dół. Istnieje możliwość powiększenia lub zmniejszenia obwodu bransolety (oraz przecięcia) we własnym zakresie, jeśli po zakupie okazało by się, że jest za ciasna lub zbyt luźna (wtedy proszę pisać do mnie).

Inne rozmiary na zamówienie. Rozmiar to obwód nadgarstka +1cm do 1,5cm.

Na innej mojej aukcji podobna bransoleta o mniejszym przekroju (lżejsza).

Każdy egzemplarz będzie nieco inny od prezentowanego na zdjęciach, choć bardzo podobny (np różnice w kolorystyce czy długości linii skręcania).

Wyrób sygnowany stemplem "Langner" (na życzenie nie wybijam).

Mogę wybić (gratis) z boku bransolety inicjały (duże litery o wysokości 2mm lub 3mm).

Waga: ok. 100g

W gratisie otrzymujesz pasek włókniny ścierająco - polerującej do czyszczenia wyrobu.

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Langner Design

Biżuteria wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z pasją i jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę chałupniczo pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.

Dyrektywa UE nie uwzględnia artystów i osoby wykonujące nierejestrową działalność gospodarczą. Odprowadzam podatki i prowadzę ewidencję sprzedaży. Na życzenie wystawiam paragon niefiskalny. Dlatego widnieję tutaj jako osoba prywatna sprzedająca wyroby.

Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).......
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top