1. DecoBazaar
  2.  > Torebki
  3.  > Woreczki i sakiewki
  4.  > St. Sopot - pour homme (nr 3404112)
Zestaw eleganckich torebek podróżnych na bieliznę - jak znalazł na weekend lub wakacje na przykład w Sopocie. Szlachetna tkanina w biało-czerwone paseczki. Aplikacja haftowana ręcznie, mistrzowskie wykonanie. wym ok 33 x 43 cm. UWAGA: do kompletu można nabyć zestaw damski z czerwonymi akcentami (fot.2). Poddaję pomysł na oryginalny prezent ślubny dla pary, która przecież od tej pory zawsze będzie wyjeżdżać razem :-)

Tagi: #podróż, #prezent, #ślub, #wakacje, #walizka

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: STYLE COUNCIL Mirosława Anna Traczewska
Belwederska 13/36, 00-761 Warszawa
NIP: 113-056-99-05
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy METKA by Traczka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top