DecoBazaar > Dom > Inne > Stojak na wino BELKA (4 wina) (nr 5121442)

STOJAK NA WINO BELKA (4 WINA)

ZLASU

Cena: 360 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Czas realizacji: 14 dni roboczych
Opis
Stojak na wino BELKA (4 wina) - zlasu
Kategorie w butiku: Stojaki na wino
Eleganckie stojaki na wino wykonane z solidnych belek pochodzących ze 120-letniego drewnianego domu. W ofercie posiadam również wersję na 5 win oraz stojaki z dziurami na szyjkę butelki w wersji na 2 oraz 3 wina.

Wymiary: wysokość ok 50 cm , podstawa ok. 21-23 cm , 4 otwory na butelki z winem.

W sprawie informacji o dostępności i kosztach innych rozmiarów czy dokładniejszym czasie realizacji serdecznie zapraszam do kontaktu.

TAGI: #ozdoba, #prezent, #stojak na wino
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ZLASU

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top