1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Sygnet Czaszka Srebro Zahario (nr 6654007)
Poradnik prezentowy na Święta 2021

SYGNET CZASZKA SREBRO ZAHARIO

Zahario

Cena: 495 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 11,00 zł / 2,20 zł
Kurier: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Sygnet Czaszka srebro - biżuteria artystyczna - zahario.com
Masywny pierścień pasujący do męskiej pięści. Duży, srebrny sygnet w kształcie czaszki dla mężczyzny - autorska biżuteria z pracowni Zahario.

Sygnet z czaszką to demonstracja siły i odwagi. Pomaga podczas bitki niby kastet. Pokazuje, że jego właściciel nie stroni od konfrontacji i za nic ma niebezpieczeństwo, a nawet groźbę śmierci. Można tak opisać posiadacza pierścienia z czaszką, ale będzie to bardzo powierzchowna ocena. Znaczenie czaszki w kulturze jest o wiele bardziej skomplikowane, tak jak i powody wyboru właśnie takiej biżuterii. Czaszka symbolizuje człowieczeństwo, śmierć, przypomnienie o śmierci, śmiertelność. W chrześcijaństwie czaszka jest atrybutem świętych. Pojawia się jako marność, znikomość rzeczy doczesnych i symbolizuje krótkość życia, przemijanie oraz nieubłagany upływ czasu. Symbol ten daje moc i siłę pokonywania lęków oraz motywację do życia chwilą jakby każda była ostatnią.

Sygnet w kształcie czaszki to męska biżuteria wiązana często z subkulturą motocyklową . Nosili je członkowie jako znak lojalności i przynależności do konkretnej grupy motocyklistów. Początek subkultury motocyklowej dali weterani II wojny światowej, którzy nie mogąc odnaleźć się w “normalnym" świecie, leczyli swoje traumy pędząc przez Stany na Harleyach z demobilu. Symbol czaszki idealnie pasowała do ich sposobu widzenia świata tych straceńców. Sygnet Czaszka wykonany ze srebra lub brązu o autorski projekt z pracowni Zahario. Masywny pierścień i czaszka stanowią jedność - kształt czaszki płynnie przechodzi w szeroką obrączkę. Na sygnecie oddane zostały wszelkie anatomiczne szczegóły ludzkiej czaszki. Najdrobniejsze elementy cyzelowane były pod lupą.


Wymiary:
Długość czaszki: 25mm
Szerokść czaszki: 22mm
Rozmiar: 22-24
Waga: 22,4g.
Materiał: Srebro 925.
Podane wymiary pierścienia mogą ulec niewielkim zmianom ze względu na indywidualne wykonanie każdego egzemplarza.
Istnieje możliwość dopasowania biżuterii na życzenie klienta.
Każde zamówienie wysyłane jest w eleganckim opakowaniu.


Sposób wykonania
Biżuteria od Zahario wykonywana jest ręcznie w jego pracowni w Olsztynie. Warto zwrócić uwagę na precyzyjnie dopracowane detale, które robione są pod lupą. Istnieje możliwość dopasowania biżuterii na życzenie klienta.

O biżuterii Zahario
Autorska biżuteria Zahario charakteryzuje się precyzją i artyzmem wykonania. Nie ma w niej kiczu ani egzaltacji, za to cechuje ją ogromna doza fantazji, aż po szaleństwo. Pełna symboli, dziwactw, stworów - jak ze snu albo z wiersza. Biżuteria z pracowni Zahario jest także głęboką refleksją na temat życia, przemijania, doświadczeń jakie kształtują człowieka. Dlatego każdą pracę Zahario należy traktować jak metaforę. U Zahario sporo jest smutku, ale nie jest to typowa mroczna biżuteria. Chociaż ciężko uniknąć skojarzeń ze śmiercią i losem, jest w niej ziarenko nieśmiertelności i wiary w nieprzemijające piękno.

TAGI: #czacha, #czaszka, #skull, #srebro 925
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Zahario

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top