DecoBazaar > Dodatki > Buty > Trampki damskie z muffinkami, Handmade Mococo, 39 (nr 5199715)

TRAMPKI DAMSKIE Z MUFFINKAMI, HANDMADE MOCOCO, 39

Mococo by Paula Foedke

Cena: 130 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Trampki ręcznie malowane.

Kolor: Biały

Motyw: Muffinki

Rozmiarówka: Damska

Rozmiary (i długości wkładek):

- 36 (23,3 cm)
- 37 (23,9 cm)
- 38 (24,5 cm)
- 39 (25,0 cm)
- 40 (25,5 cm)
- 41 (26,0 cm)

Czas oczekiwania to około 10 dni.

DODATKOWO każdą parę trampek możemy spersonalizować poprzez umieszczenie w wybranym przez Klienta miejscu imienia, "ksywki" czy dowolnego słowa. Maksymalnie 2 wyrazy. Warunkiem skorzystania z tej usługi jest wpisanie informacji o wybranym tekście podczas składania zamówienia. Z okazji naszych dobrych humorów personalizacja jest GRATIS! :)

Możliwość pomalowania trampek wg indywidualnego projektu :) (prosimy o wiadomość na paula@mococo.pl)

Rozmiar buta: 39

TAGI: #buty sportowe, #mococo, #muffinki, #trampki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Mococo by Paula Foedke

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top