1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Lalki
  4.  > Wiktoria - szmaciana lalka (nr 6350947)

WIKTORIA - SZMACIANA LALKA

czapi

Cena: 206 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
jestem bardzo odważną księżniczką, chciałabym konno jeździć, strój mi nie przeszkadza, mam bardzo wygodną suknię, z odpowiednich tkanin..
tak, jestem bardzo zdecydowana, wiem czego chcę, jak mam na imię, i w co chcę się ubierać!
kocham się bawić!
uściski
Wiktoria

a Wiktoria powiedziała, że ona nie chce płaszcza, bo nie będzie się ze mną spierać o imię..
jest bardzo zdecydowana, wie czego chce, w czym się dobrze czuje i gdzie
a czuje się dobrze tam gdzie można się pobawić..
użyłyśmy (ja i Wiktoria.. jestem już z nią ostrożna, bo ma cięty język) sukienki babci Krysi, anilana od cioci Dzidzi, skórki z odzysku z płaszcza itd, koszuli chłopców, swetra chyba Krysi..
pozdrawiam Czapi

projekt autorski Agnieszka Czapi Trzepizur
wysoka na 33cm

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Kocham improwizację, więc moje dzieła są w większości jednorazowe, czasem na życzenie tworzę podobne, jednak zawsze trochę się różnią. Biżuteria to jednorazowe kompozycje, a moje zabawki mają głos, same decydują jak chcą wyglądać, co lubią, jak mają na imię. Tworzę w dużej części z odzyskiwanych tkanin, zdobycznych, kupionych w secondhandach czy z zasobów babci Krysi, wełen cioci Dzidzi, kocham przetwarzać. Łączę stare z nowym. Przesyłek spodziewaj się w również w opakowaniach odzyskanych....

TAGI: #koszula, #szmacianka, #upcycling
czapi

jestem aktorką, wokalistką, fotografem
tworzę zabawki, biżuterię, różności, nie mam granic, nie znam ograniczeń
nie znoszę centymetra i formy
kocham improwizację
tuż obok mnie w drewnie tworzy Łukasz pod hasłem Heblarnia
zobaczycie nasze osobne dzieła, ale i wspólne
dlatego jesteśmy tu razem
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy czapi

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top