1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > ZAMÓWIENIE SPECJALNE: Małgosia i Rémi (nr 5516702)

ZAMÓWIENIE SPECJALNE: MAŁGOSIA I RÉMI

Sen Studio

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

CZERWONE KWIATY - zaproszenia ślubne /zamówienie specjalne - Małgosia i Rémi


Komplet 65 zaproszeń z pustym miejscem na imiona gości.
Każde zaproszenie składa się z:
- 3 kart (karta 1 - tytułowa z imionami; karta 2 - treść zaproszenia; karta 3 - RSVP)
- koperty eko
- wstążki.


W cenie: personalizacja.

Wykonanie produktu rozpoczynamy po opłaceniu zamówienia.

Projekt: Dagmara Sen; wydruk na wysokiej jakości papierze 300g.

Zaproszenia z motywami kwiatowymi i roślinnymi są lekkie i eleganckie.
Wszelkie teksty można dopasować tak, byście czuli, że Wasi bliscy, trzymając zaproszenia w dłoniach uśmiechną się i wzruszą. Love Story to wspaniały sposób, by opowiedzieć gościom kilka szczegółów z Waszego związku. Niech poczują się jeszcze bliżej Was!

TAGI: #czerwone kwiaty, #kwiaty, #zamówienie specjalne, #zaproszenia ślubne
Sen Studio

Sen Studio to miejsce, gdzie znajdziesz przedmioty z reprodukcjami autorskich, ręcznie malowanych ilustracji. Czekają tu kwiatowe wzory, psy dodające szczęścia domom i delikatna, tworzona z najwyższą dbałością szczegóły, papeteria ślubna. Wierzę, że piękne przedmioty posiadają moc tworzenia dobrej atmosfery, poprawiania nastroju oraz że są komunikatem tak samo jak słowo.
Z przyjemnością tworzę wzory na produkty oraz ilustracje na zamówienie - do książek, magazynów czy wydarzeń kulturalnych. Zajmuję się też grafiką dla biznesu.

Dziś, po kilku latach od powstania Sen Studio, moje projekty cieszą ludzi w Polsce i za granicą (m.in. we Francji, Kanadzie i Indiach), a to z kolei bardzo cieszy mnie. Uwielbiam sprawiać, że Wasze mieszkania, śluby i biznesy mają piękną, oryginalną oprawę graficzną.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sen Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top