1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > Inne
  5.  > zaproszenia ślubne. jesienne klimaty (nr 5969010)

ZAPROSZENIA ŚLUBNE. JESIENNE KLIMATY

Dru

Cena: 6 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Kurier: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 58,00 zł / 11,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wiosenne zaproszenie w kwadracie, dwustronne, format 14x14 cm. Wydruk na białym kartoniku.
W cenie podstawowa personalizacja. Do zaproszenia możemy dobrać koperty.

W zestawie dostępne są również winietki z imionami gości, Wasze Love Story, karty menu, numery stołów, plany sali, nadruki na kopertach, podziękowania dla gości, plakat pamiątkowy itp. zgodnie z potrzebami Młodej Pary.

Podana cena jest przykładowa i w przybliżeniu. Zanim złożysz zamówienie napisz do nas w celu ustalenia szczegółów, ilości, rozszerzenia zestawu oraz terminu realizacji. Przygotujemy dla Ciebie wycenę. Minimalna ilość zamówienia 30 szt. lub wycena samego projektu.
Jeśli potrzebujesz indywidualnego projektu w innym stylu - napisz do nas :).

TAGI: #dzika róża, #ślub, #wesele, #zaproszenie
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Dru

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top