1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazki i ozdoby ścienne
  5.  > ZAWIESZKA DREWNIANA Z PLASTRA TUI CYPRYSIKA (nr 6806502)
Poradnik prezentowy na Święta 2023

ZAWIESZKA DREWNIANA Z PLASTRA TUI CYPRYSIKA

JagArts

Cena: 25 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Drewno suche,malowane ręcznie motywy farbami akrylowymi,całość woskowana.
Idealny drobiazg na upominek...Posiada metalowe oczko,które bez sznureczka może również służyć jako zawieszka.
Wymiary: Srednica nieregularna 14-16 cm Drewno suche,posiada naturalne pęknięcia i sęki.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Przedmioty dawno zapomniane lecz urocze,mające duszę w której ciągle śpiewa historia przemijania...Kocham sztukę i pragnę ją rozwijać ukazując państwu moje wizje kreowania nowego wizerunku dawnych, bardziej lub mniej zapomnianych przedmiotów codziennego użytku i starając się aby każda z tych prac była indywidualna i jedyna w swoim rodzaju.

Tagi: #drewno, #rękodzieło, #zawieszka

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
JagArts

JagArts tworzy metamorfozy używanych przedmiotów codziennego użytku , które są wyrazem poszukiwań malarskich wizji barw i sposobu wyrażania różnych technik odnawiania mebli i innych przedmiotów codziennego użytku .Niech te prace sprawią państwu radość posiadania i radowania się pięknem sztuki tak indywidualnej i jedynej w swoim rodzaju.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy JagArts

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top