1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Zegary
  5.  > Zegar z drewna sztorcowego z wahadłem (nr 6757531)

ZEGAR Z DREWNA SZTORCOWEGO Z WAHADŁEM

EuroTadek zegary

Cena: 350 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Zapraszam do kupna. Zegar z wahadłem z drewna wykonany techniką sztorcową - drewno obrabiane jest na sztorc - co daje piękny obraz usłojenia drewna. W tym przypadku jest to sosna. Drewno pokryte jest białą bejcą . Cyferblat i wahadło jest pokryte brązowym fornirem ( zabijcie mnie, ale ni pamiętam jakim bo jak kupowałem to sugerowałem się tylko kolorem a było to dawno , dawno temu). Wskazówki jak zawsze od EuroTadek sa pokryte drewnem , dzięki czemu zyskują szlachetny wygląd ( u EuroTadka nie ma lipy - jak to mówi pewien znany kulturysta, EuroTadek nie daje do zegara wskazówek czarnych jak wszyscy) Mechanizm kwarcowy na jedną baterię AA. Zegar bardzo cichutko tyka. Zegar idealnie pasuje jako dodatek do jasnego wnętrza jak tez jako element kontrastowy do wnętrza ciemnego. Wymiary w cm: 42/19/6,5.

TAGI: #piękne drewno, #zegar drewniany, #zegar ścienny, #zegar z wahadłem
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy EuroTadek zegary

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top