DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > 6 x Cat Kitten Plate Dekoratorski Rarytas :) (nr 4468517)

6 X CAT KITTEN PLATE DEKORATORSKI RARYTAS :)

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Kolekcjonerski Talerze Porcelanowe w niezwykłej owalnej odsłonie. Sygnowane The FRANKLIN MINT Heirloom Recomendation. LIMITED EDITION Fine Porcelain. Seria CAT KITTEN PLATE - autor rysunków - BRYAN MOON. Rarytas dla Kolekcjonera - 6 sztuk za jednym zamachem :) Rarytas dekoratorski - jaką piękną i niebanalną mogą być dekoracją wnętrza - obrazy do kompozycji i aranżacji nie tylko dziecięcego pokoju ;) Satynowe wykończenie,miłe dla oka barwy,podpis autora na awersie i rewersie. Profesjonalny uchwyt do powieszenia w załączeniu ;) Talerze mają swoje indywidualne numery w tej limitowanej edycji :)
1/ - COOL CATS plate no; 9 a 1225 / najbardziej zimowy
2/ - KITTY CAR TROUBLES no. 9 a 1053 / z napisem Feliner Too
3/ - CATFISH CREEK no. 9 a 3137 / z napisem Feliner
4/ - LUCK OF THE PAW no. 9 a 1081 / koci poker
5/ - PUSS 'N BOOT no. 9 a 1401 / koty łowią rybki
6/ - CATNAP LODGE no. 9 a 1381

Góra 22 x 16,5 dół 10 x 10 wys 2
Stan zachowania bdb - właściwie można powiedzieć - idealny :)
Fantastyczna to kolekcja - również na bardzo elegancki i niespotykany prezent :)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #dekoracja, #kolekcjonerski, #kot, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top