1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Rysunek
  4.  > A3 ręcznie malowana litera z kompozycją kwiatów (nr 6292626)

A3 RĘCZNIE MALOWANA LITERA Z KOMPOZYCJĄ KWIATÓW

MUKI

Cena: 100 zł

Dostępnych: 15 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 7 dni roboczych
ęcznie malowana, wybrana przez Ciebie litera w otoczeniu kwiatów. Często zamawiana do pokoju maluszka. Przygotowana na podstawie Twoich preferencji, które należy podać w uwagach do zamówienia.

Ilustracja wykonana jest przy pomocy czarnych cienkopisów kreślarskich różnej grubości, akwareli, promarkerów zawierających nietoksyczne tusze oparte na bazie alkoholu, kredek m.in akwarelowych oraz brushpenów, na wysokiej jakości - dedykowanym papierze o grubości 200g. Papier w delikatnie kremowym odcieniu, format A5, A4 lub A3.

Jeśli zależy Ci na wersji minimalistycznej np opartej na jednolitej czarno-białej kolorystyce, nie zapomnij podać tej informacji w uwagach do zamówienia :)

Ilustracja sygnowana na odwrocie wraz z rokiem wykonania.

Realizacja zamówienia od 5 do 7 dni roboczych.


Wszystkie szczegóły podaj w uwagach do zamówienia.

Zdjęcia poglądowe, przedstawiają przykładowe realizacje.
Produkt wysyłany bez ramy.

TAGI: #dla dziecka, #pokój dziecka, #ręcznie malowane, #rysunek odręczny
MUKI

Ręcznie malowana porcelana użytku codziennego (kubki, filiżanki, miseczki, doniczki), autorska grafika i ilustracje ścienne oraz drobne elementy wyposażenia wnętrz.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy MUKI

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top