1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > abstrakcja obraz IceBreak | 60x90 (nr 6735145)

ABSTRAKCJA OBRAZ ICEBREAK | 60X90

JulkixArt

Cena: 789 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 40,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 120,00 zł / 24,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
OBRAZ z kolekcji ELEMENTS
rozmiar 60x90 cm | akryl na płótnie | 2021
Ręcznie malowane | technika pouring, własna.

Kolekcja Elements opiera się o 4 żywioły; woda, ogień, ziemia i powietrze.
Obraz Ice Break jest interpretacją żywiołu wody.

Żywioł wody - jest ściśle związany z Księżycem i jego cyklami. Jest symbolem oczyszczenie, odrodzenia, nowego życia. Za sprawą tego żywiołu możemy osiągnąć spokój, zaufanie, umiejętność płynięcia z nurtem życia oraz akceptację tego co nam przynosi.

Zabezpieczone werniksem satynowym.
Do każdego obrazu załączam certyfikat autentyczności.
Obrazy bez ramy.

Kolory mogą się nieznacznie różnic się od tych wyświetlanych na monitorze. Wynika to z indywidualnych ustawień i parametrów monitora

TAGI: #abstrakcja obrazy, #akryl na płótnie, #wnętrza, #wystrój wnętrz
JulkixArt

Witaj ! Nazywam się Julia Wójcik. Tworzę abstrakcyjne obrazy. Uwielbiam abstrakcje za to że daje swobodę w tworzeniu i wolność w interpretacji. Chcę pobudzić wyobraźnię odbiorcy i skupić jego uwaga na formę geometryczną, linie, grę kolorów. Zapraszam do mojej galerii.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy JulkixArt

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top