1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Malarstwo
  4.  > Abstrakcyjny minimalistyczny obraz / Rozproszenie, akryl na płótnie, Barwna Galeria (nr 6256113)

ABSTRAKCYJNY MINIMALISTYCZNY OBRAZ / ROZPROSZENIE, AKRYL NA PŁÓTNIE, BARWNA GALERIA

Monika Krasoń

Cena: 1800 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 30,00 zł / 6,00 zł
Kurier: 30,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 150,00 zł / 30,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Oryginalny, akrylowy obraz. Format 50x70 cm, na płótnie, gotowy do powieszenia. Rok 2018. Abstrakcyjny obraz, malowany techniką kropkowania (pointylizmu). Kropki z daleka stwarzają iluzję ruchu i się "mieszają". Obraz minimalistyczny, emanuje spokojem, pięknie wyglada w świetle dziennym, również z odległości bardzo efektownie. Jestem malarką, absolwentką ASP. W Gliwicach prowadzę autorską BARWNĄ galerią. Zapraszam na mój instagram i Facebook @Monika_krason_art oraz barwna_galeria.

Każdy mój obraz jest oryginalny, i nie znajdziecie drugiego takiego. Najważniejszy jest dla mnie KOLOR i jego działanie na zmysły. Chcę by moje obrazy poprzez KOLOR dawały ludziom radość! Tak się dzieje, dlatego wiele moich obrazów zdobi ściany moich klientów, a zarazem kolekcjonerów w Polsce i za granicą.

Jeśli masz pytania, podobają Ci się moje obrazy lub grafiki - napisz !

TAGI: #abstrakcja, #minimalistyczny, #nowoczesny obraz, #obraz na płótnie
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Monika Krasoń

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top