1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Abstrakcyjny obraz do salonu "Kolibry w tęczowej mgle" 140x80 cm (nr 6375746)

ABSTRAKCYJNY OBRAZ DO SALONU "KOLIBRY W TĘCZOWEJ MGLE" 140X80 CM

Anna Wójcik - Art Is Hard

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Duży obraz do salonu z kolekcji tęczowych mgieł autorstwa Anny Wójcik.

Obraz jest połączeniem eksplozji kolorów oraz trójwymiarowej faktury.

Tło imitujące mgłę powstało przy wykorzystaniu techniki Alkohol ink. Złote koliberki o fakturze 3D powstały metodą Impasto, polegającą na nałożeniu szpachlą grubej, wypukłej warstwy złotej farby.

Wyrazisty motyw będzie stanowić intrygujące dopełnienie wystroju każdej przestrzeni. Kompozycja barw oraz swobodnie rozlewające się plamy i wzory tworzą niepowtarzalne przejścia, w których za każdym razem odkrywa się nowe szczegóły.

Boczne krawędzie stanowią kontynuację obrazu. Praca nie wymaga oprawy.

Rama widoczna na zdjęciu nie jest przedmiotem sprzedaży.

TAGI: #abstrakcja do salonu, #nowoczesny obraz, #obraz na płótnie, #obraz ręcznie malowany
Anna Wójcik - Art Is Hard

Anna Wójcik - ART IS HARD to firma, która powstała z pasji do malarstwa.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio. Znajdziesz tu kompozycję obrazów ręcznie malowanych o charakterze abstrakcyjnym z wyrazistą kolorystyką oraz bogatą fakturą 3D.

Podchodzę do sztuki w sposób kreatywny. Wachlarz technik oraz produktów wykorzystywanych przeze mnie do tworzenia dzieł jest bardzo szeroki, a ich dobór uzależniony jest od chęci uzyskania określonego efektu końcowego.

Innowacyjność pomysłu wynika ze sposobu kojarzenia, odnalezienie balansu precyzji, podjęcia ryzyka twórczego i zaufaniu intuicji, akceptując przypadek, jako element twórczy.

Jeśli interesuje Cię zmiana formatu lub kolorystki obrazu, skontaktuj się ze mną poprzez wiadomość prywatną.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Anna Wójcik - Art Is Hard

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top