1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Akwarela oryginalna, dyptyk 2 x A4 "Ginkgo i Salix", zestaw autorskich akwareli, miłorząb i wierzba, ginko biloba, niebieski, botaniczny, li (nr 6346780)

AKWARELA ORYGINALNA, DYPTYK 2 X A4 "GINKGO I SALIX", ZESTAW AUTORSKICH AKWARELI, MIŁORZĄB I WIERZBA, GINKO BILOBA, NIEBIESKI, BOTANICZNY, LI

Bellaaquarella

Cena: 180 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Orlen Paczka: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 4 dni roboczych
Oryginalne, ręcznie malowane, autorskie akwarele (nie wydruki), wykonane w formacie 2 x A4 (29,7cm x 21cm).

Prace namalowane na wysokiej klasy papierze akwarelowym o gramaturze 300gram, utrwalone akrylowym lakierem krystalicznym
(Werniks – mat).

Papier malowany techniką akwareli pod wpływem wody staje się nieco pofalowany, jest to naturalne i niewidoczne po oprawieniu w ramkę.
Obrazy mogą posiadać plamki z farby, tylna strona papieru również może być przybrudzona akwarelą- świadczy to o niepowtarzalności pracy, która jest oryginalnym dziełem, nie wydrukiem.

Prace sprzedawane bez ram.

Logo umieszczone na zdjęciach jest znakiem wodnym, zabezpieczającym przed wydrukiem pracy autorki (wysyłane akwarele nie zawierają logotypu).

Kolory na obrazku mogą nieznacznie różnić się od tych widocznych na ekranie monitora.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Tagi: #botaniczny, #malowane ręcznie, #motyw roślinny

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Bellaaquarella

ORYGINALNE AUTORSKIE AKWARELE I AKRYLE
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Bellaaquarella

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top