1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Apatyt i kod Morse'a - owiń wokół nadgarstka (nr 6434711)

APATYT I KOD MORSE'A - OWIŃ WOKÓŁ NADGARSTKA

The Green Goose Studio

Cena: 110 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
"Potrafię zjeść słonia!... kawałek po kawałku" - bransoletka z zaszyfrowaną w kodzie Morse'a sentencją motywacyjną. Na życzenie można wprowadzić własny tekst (proszę o wiadomość po złożeniu zamówienia - tekst do 70 liter).
Użyty minerał - apatyt - kamień wytrwałości.

Ten turkusowy drobiazg jest dla kogoś, kto próbuje wykonać trudne zadanie. Przypomina, że aby zrobić coś wielkiego, należy podzielić problem na mniejsze części/etapy. Idealny do motywowania w odchudzaniu, rzucaniu palenia, czy spełniana wielkich marzeń itp.

Owijana wokół nadgarstka bransoletka, to długie pasmo szklanych japońskich koralików Toho (2 mm) przetykanych naturalnym apatytem (ok. 3 mm). Nośnikiem jest profesjonalna, elastyczna żyłka, dzięki której bransoletka jest bardzo wygodna.

Sznur paciorków mierzy 86 cm i owija się pięciokrotnie wokół nadgarstka. Można go również nosić jako naszyjnik owinięty 1-2 razy wokół szyi.

♥ Apatyt to idealny kamień dla ludzi, którzy mają potrzebę wyrażenia własnych celów, planów, uczuć i myśli. Dla osób które mają wiele niezrealizowanych marzeń, które potrzebują więcej odwagi i wzmocnienia, aby uwierzyć w swoje umiejętności. Tacy ludzie potrzebują wiary w to, że ich asertywność i publiczne wyrażanie uczciwych opinii może przyczynić się do ich rozwoju. Energia apatytu ułatwia ekspresję, autoprezentację, komunikację z innymi, podnosi samoocenę, pomaga docenić i w pełni zaakceptować siebie.
Apatyt jest również polecany osobom, których praca polega na nauczaniu i przekazywaniu wiedzy szkolnej lub eksperckiej oraz wszystkim tym, których zawód wymaga szczególnej koncentracji.

TAGI: #apatyt, #boho biżuteria, #bransoletka z apatytem, #japońńskie koraliki
The Green Goose Studio

W pracowni The Green Goose Studio łączę dwie pasje: miłość do minerałów i malarstwo akwarelowe. Tworzę minimalistyczną biżuterię, w której rolę główną grają naturalne kamienie i kryształy. Szanuję ciężką pracę Natury, dlatego wybieram kamienie "nieleczone" i niebarwione. Nie znajdziesz u mnie "jadeitu" (chyba, że jest to jadeit birmański, kanadyjski lub rosyjski). Znajdziesz za to drobiazgi, które "zrosną" się z Tobą.

Każda sztuka biżuterii jest pakowana jak potencjalny prezent. To taki "cukiereczek", który miło się rozwija:)
Niech Moc będzie z Wami:)

Wszelkie prawa do projektów, zdjęć i opisów są wyłącznie moją własnością; kopiowanie w całości lub części oznacza naruszenie prawa zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy The Green Goose Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top