1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Autorski plakat Ślub biały 30x40 cm (nr 6498363)

AUTORSKI PLAKAT ŚLUB BIAŁY 30X40 CM

DUXI

Cena: 79 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 7 dni roboczych
Autorski plakat Ślub biały 30x40 cm

Autorska grafika-komiks naszego projektu inspirowana polską tkaniną dwuosnowową.

Plakat przedstawia przebieg staropolskiego ślubu. Ceremonia rozpoczyna się w kościele gdzie młodzi składają sobie przysięgę małżeńską, po wyjściu z kościoła okrążają trzy raz stary dąb, który jest słowiańskim symbolem wieczność i pierwiastek męski, rosnące obok brzozy symbolizują pierwiastek kobiecy. Przenoszenie przez próg miało chronić spokój domowych demonów (aby panna młoda się nie potknęła podczas przechodzenia przez próg), kiedy pan młody wprowadzał do domu nową dla nich osobę.

Autorem wzoru jest Krzysiek "Krzyk" Ostrowski / Łódź Graficzna.

Dane o produkcie:

- drukujemy na papierze o gramaturze 200 g/m2, z wykończeniem satynowym;
- wydruk światłoutwardzalny (UV) zapewnia: znacznie większą odporność, kolory, które nie blakną, fotograficzną jakość, niezwykłą głębię koloru.

Ważne informacje:

- nie drukujemy na zapas, plakat jest drukowany na Twoje zamówienie aby nie uległ uszkodzeniu;
- cena dotyczy plakatu bez ramy;
- kolory na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się w zależności od widocznych na ekranie;
- plakaty drukujemy w naszej pracowni;
- galeria nie zawiera wizualizacji, tylko nasze zdjęcia produktów.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Produkt zostaje wysłany w przeciągu max. 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty - informacja nie dotyczy grafik podświetlanych.

TAGI: #plakat na prezent, #ślubna ozdoba, #ślubna pamiątka, #ślubny prezent
DUXI

"Cudze chwalicie swego nie znacie" ("Wieś", S. jachowicz) - cytat ten, tłumaczy główny powód powstania marki DUXI. Zakochani w polskiej kulturze i historii, tworzymy wyjątkowe i niespotykane ozdoby, które nie tylko cieszą oko ale także, przekazują wiedzę o naszych przodkach. Znajdziesz tutaj autorskie dekoracje do domu w polskim stylu. Tworzymy dziś, pamiętając o przeszłości.

DUXI to odmieniona forma słowa "duco", które w języku łacińskim oznacza m.in. prowadzić, nadawać kierunek.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy DUXI

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top