1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Dwustronny Srebrny Medalion - Mały Książę Friends (nr 6812566)

DWUSTRONNY SREBRNY MEDALION - MAŁY KSIĄŻĘ FRIENDS

Ewa Saj 925

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Dwustronny medalion z autorską grafiką inspirowaną Małym Księciem. Niezwykły medalion wykonany w 100% ze srebra pr. 925. Ręcznie oksydowany i przecierany. Grafiki zostały wywołane na papierze fotograficznym -specjalistyczny wydruk (ultrachrom) zachowuje wszystkie szczegóły - głębi i sekretnego klimatu dodają kopuły przeźroczystego szkiełka które z obydwóch stron zabezpieczają obrazki na długie lata.
Jedna strona naszyjnika przedstawia Małego Księcia z liskiem, druga strona to cytat o Odpowiedzialności.
Średnica grafiki 20 mm. długość medalionu 30 mm. Długość łańcuszka 45 cm.
Projekt autorski - copyright Ewa Saj. All rights reserved
Zapakowany w pufełeczko prezentowe.

TAGI: #ewa saj, #mały książę, #medalion na prezent, #srebrny naszyjnik
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ewa Saj 925

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top