1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Granat pirop i japońskie koraliki - owiń wokół nadgarstka (nr 6234367)

GRANAT PIROP I JAPOŃSKIE KORALIKI - OWIŃ WOKÓŁ NADGARSTKA

The Green Goose Studio

Cena: 100 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Owijana wokół nadgarstka bransoletka, to długie pasmo szklanych japońskich koralików Toho (2 mm) przetykanych granatem pirop w pięknym rdzawym kolorze(ok. 3,5 mm).
Nośnikiem jest profesjonalna, elastyczna żyłka, dzięki której bransoletka jest bardzo wygodna.

Sznur paciorków mierzy 86 cm i owija się pięciokrotnie wokół nadgarstka. Można go również nosić jako naszyjnik owinięty 1-2 razy wokół szyi.

♥ Granat jest kamieniem, który musisz mieć, jeśli chcesz osiągnąć lub odzyskać równowagę, chcesz czuć się bezpiecznie.
Oczyszcza negatywną energię, przynosi spokój lub namiętność, w zależności od potrzeby. Inspiruje miłość i oddanie, równoważąc popęd płciowy i łagodząc emocjonalną dysharmonię.
Granat aktywuje i wzmacnia instynkt przetrwania, przynosząc odwagę i nadzieję w pozornie beznadziejnych sytuacjach, a także wspiera wzajemną pomoc w trudnych chwilach.

Biżuteria jest dostarczana w ozdobnym, logowanym pudełku z ręcznie wykonanym bilecikiem na wiadomość (jeśli miałby to być prezent).

TAGI: #boho biżuteria, #bransoletka z granatem, #granat pirop, #toho
The Green Goose Studio

W pracowni The Green Goose Studio łączę dwie pasje: miłość do minerałów i malarstwo akwarelowe. Tworzę minimalistyczną biżuterię, w której rolę główną grają naturalne kamienie i kryształy. Szanuję ciężką pracę Natury, dlatego wybieram kamienie "nieleczone" i niebarwione. Nie znajdziesz u mnie "jadeitu" (chyba, że jest to jadeit birmański, kanadyjski lub rosyjski). Znajdziesz za to drobiazgi, które "zrosną" się z Tobą.

Każda sztuka biżuterii jest pakowana jak potencjalny prezent. To taki "cukiereczek", który miło się rozwija:)
Niech Moc będzie z Wami:)

Wszelkie prawa do projektów, zdjęć i opisów są wyłącznie moją własnością; kopiowanie w całości lub części oznacza naruszenie prawa zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy The Green Goose Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top