1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Plakaty i grafiki
  5.  > Jamaica (nr 6603865)

JAMAICA

Osiem Projekt

Cena: 139 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Plakat na ścianę. Wydruk na wysokiej jakości papierze w formacie 50cmx70cm. Możliwość wydruku w innym wymiarze na specjalne zamówienie.
***Bez oprawy.

Tagi: #boho, #jamaica, #plakat, #plakat na prezent

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Osiem Projekt

Nasze dekoracje, to doskonały sposób, aby zagospodarować ścinany lub zmienić rozmaite przedmioty w Twoim domu np. udekorować lodówkę, meble a nawet okna. Autorką naklejek ściennych jest absolwentka poznańskiej ASP Monika Poźniak. Naklejki prezentowane były w czasopismach "Weranda Country", "Moje smaki życia" "Pani domu" "Moje mieszkanie" czy "Biznes Meble".
Obecnie zajmuję się projektowaniem plakatów w technice grafiki wektorowej. Maluję też akwarele. Lubię też łączyć te techniki.
***Oprócz prezentowanych wzorów istnieje możliwość realizowania indywidualnych zamówień.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Osiem Projekt

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top