1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Jedna Forma / dwa metale #1 (nr 5345719)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

JEDNA FORMA / DWA METALE #1

alina filimoniuk

Cena: 90 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Asymetryczny pierścionek wykonany mosiądzu oraz srebra próby 925. Pierścionek ma delikatną opływową formę zwieńczoną asymetrycznym ścięciem. Mosiężna podstawa ma surowy charakter, a dzięki zastosowanej technice własnej pokryta jest nieregularnie ciemniejszymi przebarwieniami, które nadają pierścionkowi indywidualny i niepowtarzalny charakter.
Metale są trwale połączone ze sobą, a forma płynnie przechodzi od surowej mosiężnej podstawy do srebrnego czubka, który jest mocno wypolerowany.
Wykończenie Pierścionka jest surowe w podstawie i błyszczące w górnej części.

Pierścionki są dostępne w rozmiarach od 9 do 24.

PROSZĘ PODAĆ ZAMÓWIONY ROZMIAR W KOMENTARZU LUB ODDZIELNEJ WIADOMOŚCI DO ZAMÓWIENIA.
Każdy wyrób jest wykańczany ręcznie i unikatowy. Dzięki zastosowanej metodzie przyciemniania metalu, każdy wyrób jest inny i niepowtarzalny. Modele na zdjęciach służą jako przykłady wykonanych realizacji. Zamówiony produkt może się różnić kolorem podstawy i rozmieszczeniem ciemnych przebarwień od modelu prezentowanego na zdjęciach.
Czas oczekiwania na wykonanie maksymalnie do 7 dni roboczych.

TAGI: #filimoniuk, #jedna forma, #mosiądz, #srebro
alina filimoniuk

Marka Filimoniuk Design tworzy niestandardową biżuterię łączącą różne materiały takie jak srebro, bursztyn, mosiądz, żywice. Projekty to połączenie tradycyjnych metod jubilerskich i nowoczesnego designu.Każdy produkt jest unikatowy dzięki ręcznemu wykonaniu.Najważniejszy jest ciekawy pomysł.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy alina filimoniuk

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top