1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazki i ozdoby ścienne
  5.  > Jezioro Mamry mapa batymetryczna – obraz 3D (nr 6597622)

JEZIORO MAMRY MAPA BATYMETRYCZNA – OBRAZ 3D

TopoMapy

Cena: 700 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 30,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Jezioro Mamry mapa batymetryczna to składający się z 9 warstw obraz 3D, doskonale obrazujący ciekawą topografię dna jeziora. Mapa batymetryczna nazywana również mapą żeglarską, przedstawiona w formie obrazu to atrakcyjna i unikalna ozdoba. Jej niebieskie odcienie warstw wzmacniają wrażenie głębi oraz dodają orzeźwienia wnętrzu. W rezultacie otrzymujemy obraz w artystycznej formie co sprawia że jest on idealnym pomysłem na prezent.

Obraz wykonany został z kartonowych warstw umieszczonych w minimalistycznej czarnej ramce. Ze względu na dużą liczbę warstw jesteśmy w stanie uzyskać dokładne odwzorowanie zróżnicowanej topografii dna. Każda warstwa to odpowiednik kolejnych 5m głębokości. Z tyłu obrazu umieściliśmy wygodne uchwyty pozwalające na dokładne zawieszenie i ustawienie obrazu na ścianie.

Rozmiar obrazu Jezioro Mamry mapa batymetryczna:
41 cm x 51 cm

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Istnieje możliwość dowolnej personalizacji obrazu. W związku z tym zmiana rozmiaru mapy, jej zakresu, formy, dostosowanie do potrzeb klienta (logo, grafika, napisy, oznaczenie/wyróżnienie konkretnych miejsc na mapie, itp…) – to wszystko jesteśmy w stanie dla Państwa dostosować. Prosimy o kontakt abyśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i oczekiwania.

Tagi: #jezioro mamry, #mapa 3d, #mapa warstwowa, #obraz mapa

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy TopoMapy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top