1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazki i ozdoby ścienne
  5.  > Kafelka decor z paprocią (nr 6910280)

KAFELKA DECOR Z PAPROCIĄ

MegiKaArt

Cena: 50 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Paczkomat InPost: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 150,00 zł / 30,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wyjątkowa kafelka z paprocią. Wykonana z gliny, w której została odbita paproć.
Pięknie wypełniona czernią i pokryta zielonkawym szkliwem z efektem krakle. Będzie pięknie wyglądała na ścianie czy na stojaku. Jeżeli lubisz sielskość i niepowtarzalność jest to produkt dla Ciebie. Zrób sobie lub bliskiej osobie przyjemność i nadaj wnętrzy domu nutę wyjątkowości.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Praca stanowi rękodzieło, niepowtarzalne w następnym procesie tworzenia.

Tagi: #decor na ścianę, #kafla ręcznie robiona na ścian, #kafla z paprocią, #las na kafli

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Małgorzata Karwowska
Widokowa 3, 43-370
NIP: 911-193-46-67
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy MegiKaArt

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top