DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > kalejdoskop turkusowy 20x30 (nr 4736911)

KALEJDOSKOP TURKUSOWY 20X30

biała Kura

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Fotografia 20x30 cm. Kalejdoskop turkusowy to oryginalna grafika stworzona z fotografii z mojego zbioru fotografii europejskiej architektury. Plakat z mozaikowym wzorem geometrycznym nawiązuje do obrazów, które możemy zobaczyć w kalejdoskopie. Detal architektoniczny, powielony i odbity na kształt mandali tworzy abstrakcyjną kompozycję w kolorach miętowo zielonym i turkusowym z akcentami bieli i brązu.
Abstrakcyjna geometryczna grafika o industrialnym charakterze, w zdecydowanych kolorach doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, jako mocny akcent kolorystyczny.

+ wysokiej jakości wydruk na matowym papierze fotograficznym
+ format; 20x30 cm
+ na odwrocie tytuł i podpis autora
+ zapakowany w sztywną tekturową tubę, aby bezpiecznie przetrwał wysyłkę

Kupują Państwo samą fotografię, zdjęcie z ramą ma tylko pokazać, jak plakat mógłby wyglądać oprawiony.

Dostępny także w innych rozmiarach: 20x30cm, 30x45cm.
Można zamówić mailem (bialakura@onet.pl) lub przez wiadomość Decobazaar (zapytaj o szczegóły).

TAGI: #architektura, #geometryczny, #grafika artystyczna, #plakat
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy biała Kura

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top