1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > kamień księżycowy - naszyjnik na jedwabnej nitce (nr 6212344)

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY - NASZYJNIK NA JEDWABNEJ NITCE

The Green Goose Studio

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Delikatny i bardzo lekki, minimalistyczny naszyjnik z pięknego kamienia księżycowego na jedwabnej nitce.

Rozmiar do wybory 38cm, 40 cm lub 45 cm (proszę dołączyć wiadomość o wyborze długości).

Naszyjnik jest malutki ... Ale mniej znaczy więcej.

Brioletka z kamienia ksieżycowego ma piękną, niebieska opalescencę. Kamyk jest starannie osadzony na szarym, jedwabnym sznurku.
Używam bardzo cienkiego skręconego sznureczka, który jest jednak wytrzymały - można go nosić codziennie.

♥ Kamień ksieżycowy otwiera czakrę serca. Pomaga w otrzymywaniu i dawaniu miłości. "Uczy" delikatności, troski i miłości. Pomaga osiągnąć porozumienie, gdy istnieje problem w związku dwóch zakochanych osób. Jest to kryształ, który "odkrywa" w nas talent mówcy, a także siłę perswazji. Wzmacnia intuicję. Ujawnia wewnętrzne piękno i prawdę, którą nosimy w sobie.

♥ Naszyjnik jest umieszczony na ozdobnym kartoniku i zapakowna w sztywną, czarną kopertę z logo pracowni. Do całości dołączam ozdobny bilecik na wiadomość lub życzenia. Wszystkie te drobiazgi wykonane są ręcznie i tworzą niepowtarzalną całość - gotowe na prezent.

TAGI: #kamień księżycowy - naszyjnik, #minimalistyczny naszyjnik, #naszyjnik na jedwabnej nitce, #tęczowy kamień księżycowy
The Green Goose Studio

W pracowni The Green Goose Studio łączę dwie pasje: miłość do minerałów i malarstwo akwarelowe. Tworzę minimalistyczną biżuterię, w której rolę główną grają naturalne kamienie i kryształy. Szanuję ciężką pracę Natury, dlatego wybieram kamienie "nieleczone" i niebarwione. Nie znajdziesz u mnie "jadeitu" (chyba, że jest to jadeit birmański, kanadyjski lub rosyjski). Znajdziesz za to drobiazgi, które "zrosną" się z Tobą.

Każda sztuka biżuterii jest pakowana jak potencjalny prezent. To taki "cukiereczek", który miło się rozwija:)
Niech Moc będzie z Wami:)

Wszelkie prawa do projektów, zdjęć i opisów są wyłącznie moją własnością; kopiowanie w całości lub części oznacza naruszenie prawa zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy The Green Goose Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top