1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Kosmetyczki
  4.  > Kosmetyczka - Ton Sac Passion (nr 3813276)

KOSMETYCZKA - TON SAC PASSION

Ton Sac

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Niewielka, lecz przecież niezbędna rzecz. Istotne drobiazgi powinny być pod ręką, w jednym miejscu, zamiast nieustannie gubić się w przestworzach damskiej torebki. Kosmetyczka Passion - niezastąpiona w pracy, na mieście, podczas wyjazdów... Praktyczna i szykowna. Rozmiar 19 x 14 cm cm Rodzaj zamknięcia - zamek błyskawiczny materiał - gobelin, dodatkowa kieszeń w środku. Z racji techniki wykonywania wzory mogą się nieco różnić układem od tych zaprezentowanych na zdjęciu. Modelka Ola Banaszak. Fot. H. Banaszak.

Do kompletu polecamy Torbę podróżną na kółkach Ton Sac - Passion

TAGI: #gobelin, #kółka, #torba, #waliza
Ton Sac

byle czego nie zabierzesz przecież w podróż.
chwila do wyjazdu.
jeszcze jedna sukienka, druga para butów..
jesteś gotowa.
nie potrzeba ci wiele, kawałek swojego świata masz pod ręką.
w nie byle czym,
przecież.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ton Sac

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top