DecoBazaar > Dodatki > Kosmetyczki > Kosmetyczka Usta (nr 5456182)

KOSMETYCZKA USTA

SHOF

Cena: 35 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 8,00 zł / 1,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Jeśli tak jak ja zawsze masz przy sobie co najmniej kilka pomadek i zwykle leżą zagubione na dnie torby to SHOF Usta jest bardzo dla Ciebie! Oczywiście ten SHOF nada się nie tylko na pomadki, Ustka zjedzą wszystko, niektórzy szaleńcy trzymają w nich nawet telefon...
Dodatkowym plusem jest fakt, że kiedy Usta się przed Tobą otworzą to od razu widzisz wszystko co się w nich znajduje, co skraca czas szukania do minimum.
Unikatowa, rozgadana podszewka została zaprojektowana przez wspaniałą graficzkę Mariannę Paszkowską

Technicznie:
+ kolor czerwonego wina
+ materiał wierzchni eko zamsz
+ z tyłu skórzana metka z ażurowym logo
+ podszewka bawełniana "bla bla bla"
+ wymiary
- szerokość uśmiechu 21 cm
- wysokość 14 cm

TAGI: #czerwone usta, #pomadki, #usta
SHOF

Lubimy kiedy wszystko ma swoje miejsce, prawda? A i tak zdarza nam się szukać telefonu czy kluczy godzinami... SHOF powstał by zorganizować te wszystkie potrzebności tułające się po kątach. Życie staje się prostsze gdy zamiast szukać w torbie kluczy, z jej wnętrza oczko mruga do Ciebie porozumiewawczo "spokojnie, SHOFane!"
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy SHOF

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top