1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Plakaty i grafiki
  5.  > kot BEHEMOT 13 z 20 (nr 3373446)
Grafika przedstawia jedną z najbardziej popularnych postaci z powieści Michaiła Bułhakowa Mistrz i Małgorzata - kota Behemota. Widzimy go grającego w szachy. Jednocześnie w odbiciu politury stołu widać przystojnego pazia, którym okazuje się być Behemot. Wśród ogólnego chaosu, którym zwykł otaczać się kot, nie brakuje kieliszków. Wszak wiadomo, iż Behemot nie stronił od alkoholu.


Grafika wykonana jest w mediach cyfrowych, ale jest kolażem rysunku, zdjęć, skanów i narzędzi programów do obróbki grafiki. W ogólnym plastycznym charakterze podobna jest litografii. Ma wymiary 29 x41 cm.
Każdą z moich grafik sygnuję, ilość odbitek ograniczam do 20 (podobnie jak dzieje się to w grafice warsztatowej).

uwaga! drugie zdjęcie przedstawia oprawioną grafikę, jednak oferta dotyczy samego obrazu, bez ramy.

TAGI: #kot
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Delikatesy Projektowe

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top