DecoBazaar > Święta i okazje > Inne > królik w kwiatach - spersonalizowany plakat A4 (nr 3992014)

KRÓLIK W KWIATACH - SPERSONALIZOWANY PLAKAT A4

biała Kura

W dniach 16.08.2017 - 30.08.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 30.08.2017.

Cena: 80 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 24,00 zł / 4,80 zł
Plakat A4 z imieniem i datą. Sylwetka małego zajączka / króliczka w błękicie i bieli z widocznym zbliżeniem kwiatów jabłoni.
Grafika jest kolażem sylwetki zwierzęcia i fotografii. Autorskie zdjęcia natury (zbliżenia i fragmenty kwiatów, piórek, liści) są łączone z sylwetkami zwierząt europejskich. Cyfrowo stworzona grafika powstaje z narysowanej sylwetki i dobranej do niej nastrojem wiosennej fotografii.
Świetny prezent na chrzciny lub urodziny małego dziecka. Doskonale pasuje do wystroju nowoczesnych pokojów dziecięcych: niepowtarzalny, spokojny, delikatny.

+ wysokiej jakości wydruk cyfrowy
+ format A4 (21x29,7cm)
+ gruby matowy papier offsetowy
+ na odwrocie tytuł i podpis autora
+ zapakowany w sztywna tekturową tubę, aby bezpiecznie przetrwał wysyłkę.

Przy zakupie proszę podać, jaki napis ma być umieszczony na grafice. Przed wydrukiem prześlę Państwu podgląd grafiki z napisem do akceptacji.

Kupują Państwo samą grafikę, zdjęcie z ramą ma tylko pokazać, jak plakat mógłby wyglądać oprawiony.

Dostępny także w innych rozmiarach: A6, A5 i A3. Oraz bez napisu:)
Można zamówić je mailem (bialakura@onet.pl) lub przez wiadomość Decobazaar (zapytaj o szczegóły).

TAGI: #chrzciny, #imię dziecka, #królik, #urodziny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy biała Kura

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top