1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazki i ozdoby ścienne
  5.  > Krzyżyk ceramiczny (nr 6960404)

KRZYŻYK CERAMICZNY

Ceramika Ana

Cena: 55 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Paczkomat InPost: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Pięknie, jednostronnie szkliwiony ceramiczny krzyż z dziurką do powieszenia na ścianie.
Wypalany dwukrotnie w piecu ceramicznym.

Sznureczek w komplecie.

Wymiary maksymalne:
wysokość 13,7 cm
ramiona (poziom) 10,8 cm

Tagi: #ceramiczny krzyżyk, #ceramika artystyczna, #pamiątka komunii, #prezent komunijny

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Pracownia Ana Mateusz Byrdy
Jeżynowa 54a, 43-316 Bielsko Biała
NIP: 553-226-17-78
Ceramika Ana

Pomysł na markę narodził się z pasji i miłości do tworzenia. Każdy twór jest wyjątkowy i niepowtarzalny, powstały według indywidualnego projektu. Jest to wyraz sprzeciwu wobec świata sztucznych materiałów, jak i masowej produkcji. Lepimy przedmioty użytkowe, dekoracyjne oraz biżuterię ceramiczną. ♥️
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ceramika Ana

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top