1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Plakaty i grafiki
  5.  > lisek (nr 6565154)

LISEK

Aga Gajos Art

Cena: 80 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 4 dni roboczych
Ilustracja na A4 wydruk na grubym papierze gramatura 160

TAGI: #ilustracja dla dziecka, #ilustracja dziecięca, #lisek, #vintage
Aga Gajos Art

Galeria Agnieszki Gajos. Akwarele, kolarze, ilustracje i inne prace, Idealne na prezęnt!

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi-Projektowanie ubioru i druku na tkaninie.

Lubię ciekawe zestawienia kolorystyczne, mocne barwy. W swoich pracach używam ekspresyjnej i zdecydowanej plamy. Lubię delikatność akwareli a moje prace mają szkicowy charakter. Często inspiruję się światem roślin. To kopalnia inspiracji, form i koloru. Eksperymentuje, łącze techniki. Tworzę także kolarze malarskie. W nich zdecydowanie zestawiam ciekawe faktury , wzory i barwy. To abstrakcje,kompozycje barwne, które mają dekorować wnętrze. Przedstawiają moje interpretacje przyrodą i jej klimatem.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Aga Gajos Art

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top