DecoBazaar > Święta i okazje > Inne > Literki do tortu urodziny imię dziecka (nr 4931276)

LITERKI DO TORTU URODZINY IMIĘ DZIECKA

3D POINT

Cena: 15 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 5,00 zł / 1,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Kolorowe literki, z których ułożone jest imię jubilata, to świetny pomysł na udekorowanie tortu. Nasze literki są drukowane w technologii 3D z materiału bezpiecznego w kontaktach z żywnością.Literki mają wysokość 7 cm, posiadają wykałaczkę, dzięki której można z łatwością umieścić dekorację w torcie. Materiał, z których wykonywane są literki to, bezieczny w kontaktach z żywnością plastik PLA. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną- aż 18 różnych kolorów do wyboru! W galerii przedstawiamy nasze przykładowe realizacje! Cena za sztukę. Ożyw swój tort :)
Nie można myć w zmywarce.

TAGI: #dekoracja na tort, #literki, #tort, #urodziny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 3D POINT

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top