1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Maseczki
  4.  > Maska ochronna półprzyłbica osłona twarzy czerwona (nr 6518325)
Poradnik prezentowy na Święta 2020

MASKA OCHRONNA PÓŁPRZYŁBICA OSŁONA TWARZY CZERWONA

GAWOR

Cena: 30 zł

Dostępnych: 20 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 14,00 zł
Paczkomat InPost: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
▪︎Przyłbice wykonane z lekkiego, przeźroczystego materiału.
▪︎Pasek wykonany ze skóry naturalnej zabezpieczonej specjalnymi środkami antybakteryjnymi i biobójczymi.

Skóry wybierane do produkcji przyłbic już w trakcie obróbki na garbarni poddawane są działaniu środków biobójczych. Na końcowym etapie oddania gotowego produktu są ponownie zabezpieczane.

Antybakteryjne właściwości skór mają poparcie w badaniach, które zostały przeprowadzone w roku 2018. Posiadamy stosowne atesty oraz świadectwa jakości.

Jesteśmy jedyną garbarnią w Europie, która posiada w/w atesty.

▪︎Przylega idealnie dzięki wszytemu drucikowi którym można dokształcać pasek do nosa i twarzy. Drucik jednocześnie zapewnia skuteczną wentylację i zapobiega parowaniu.
▪︎Mocowane na uszach za pomocą gumek.
▪︎Zmniejsza ryzyko przenoszenia wirusów i bakterii drogą kropelkową
▪︎Produkt wielorazowego użytku
▪︎Szybkę można czyścić i dezynfekować
▪︎Nie ogranicza swobodnego przepływu powietrza
▪︎Bardzo lekka i wygodna
▪︎Odpowiednia dla osób noszących okulary

TAGI: #maska ochronna, #osłona twarzy, #półprzyłbica, #przyłbica ochronna
GAWOR

Gawor Collection to producent torebek damskich. Działamy na rynku europejskim od 2008 roku, praca i zaangażowanie dały nam możliwość stworzenia marki galanteryjnej, oferującej produkty najwyższej jakości. Projekty wykonywane są z należytą precyzją przez wyspecjalizowanych kaletników. Klientkom możemy zagwarantować profesjonalizm oraz indywidualne podejście.Mamy nadzieję, że dzięki naszemu zaangażowaniu, dużym potencjale produkcyjnym współpraca między nami i Państwem będzie się owocnie rozwijać. Nasze doświadczenia jako producent torebek damskich i technologia pozwalają na wytwarzanie produktów najwyższej jakości.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy GAWOR

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top