1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > MINI- ICOSAHEDRON PENDANT - SREBRNY (nr 5907009)

MINI- ICOSAHEDRON PENDANT - SREBRNY

MYIA

Cena: 288 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa pocztą: 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
W obrębie świętej geometrii dwudziestościan jest związany z żywiołem wody i odpowiada czakrze sakralnej. Woda symbolizuje ruch, swobodę wypowiedzi i kreatywność.

Materiał: srebro
Długość łańcucha: 45 cm / 80 cm
Wielkość wisiorka: 5 mm

Ten utwór jest wykonywany ręcznie przez Myię w jej londyńskim studio.

TAGI: #biżuteria, #biżuteria autorska, #naszyjnik, #naszyjniki
MYIA

Myia Bonner projektuje współczesną biżuterię opartą na delikatności i jakości. Markę charakteryzuje graficzna precyzją, geometrycznym stylem i zabawnym podejściem do reinterpretacji tradycji w jej rzemiośle dla współczesnych kobiet. Jakość, kunszt i innowacyjność stanowią podstawę pracy Myi. Łącząc najnowocześniejsze procesy z tradycyjnymi technikami, każdy element jest produkowany wyłącznie w Londynie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy MYIA

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top