1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Obrazki, plakaty i naklejki
  4.  > Naklejki na ścianę dla dzieci SARENKA INDIANIN L (nr 6083079)

NAKLEJKI NA ŚCIANĘ DLA DZIECI SARENKA INDIANIN L

Eudajmonia_Wallart

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Naklejki na ścianę dla dzieci SARENKA INDIANIN L - Eudajmonia WallART

Naklejka "Sarenka Indianin" to kontynuacja naszej serii Leśnych Przyjaciół Indianina. To oryginalna dekoracja do pokoju Twojego dziecka. Świetnie się sprawdzi zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Elementy zestawu dadzą Ci możliwość dowolnej kompozycji naklejek nad łóżeczkiem czy na ścianie.

Wymiary naklejek: (wysokość)

sarna 87 cm
wiewiórka 40 cm
sówka 35 cm

Naklejki PROJEKTOWANE I PRODUKOWANE SĄ W POLSCE. Drukowane na matowej niemieckiej folii oraz wycinane po obrysie, łatwe do naklejenia na płaskich czystych powierzchniach. Przy aplikacji nie powstają pęcherzyki powietrza, a naklejka wygląda bardzo naturalnie.

Produkt dostarczany jest na arkuszu w rozmiarze 80 x 120 cm i wysyłany w kartonowej tubie.

Uwaga! W przypadku braku informacji o numerze naklejki wysyłamy wzór ze zdjęcia głównego.

TAGI: #pokój dzięciecy, #stonowane stylowe dla dzieci, #unikalne etniczne indianie, #zabawa sypialnia
Eudajmonia_Wallart

W naszej pracowni tworzymy dekoracje ścienne do pokoi dziecięcych i nie tylko. Lubimy zajmować się tym co twórcze. Bliska nam jest prostota i minimalizm. Staramy się by wszystko było dobrze zaprojektowane i cieszyło nie tylko oko ale i ducha.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Eudajmonia_Wallart

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top