DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > Natura - komplet plakatów (nr 4994925)

NATURA - KOMPLET PLAKATÓW

Sen Studio

W dniach 25.09.2017 - 08.10.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 08.10.2017.

Cena: 99 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Komplet NATURA.

Projekt autorski - Dagmara Sen; wydruk na wysokiej jakości papierze 250g, sygnowany.
Wymiary: 30x40 cm.

Plakaty wysyłamy w tubie zabezpieczającej je przed uszkodzeniem podczas transportu.
Plakaty sprzedawane są bez ramek.

NATURA (NA)
W skład kompletu wchodzą plakaty: GAŁĄZKA (NA001), DROBNE KWIATKI (NA002), LIŚĆ (NA003).

GAŁĄZKA - NA001
Te gałązki, choć nie zielone, pozwolą Twoim oczom odpocząć, gdy spojrzysz na nie podczas pracy. A po południu przypomną Ci, że spacer po lesie czy parku to świetny pomysł, niezależnie od pogody.

DROBNE KWIATKI - NA002
Wyglądem przypominają odwrócone maleńkie spódniczki elfów. A może elfy istnieją i zamiast w butikach, garderobę kompletują na łące?

LIŚĆ - NA003
Delikatny listek, na którym osiadły resztki magicznego pyłu, zaczaruje nawet najpoważniejszy pokój.

TAGI: #liście, #plakat, #plakaty, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sen Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top