1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Lalki
  4.  > Nina (nr 6015298)

NINA

ashki

Cena: 290 zł 247 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Lalka Nina ma 33 cm wzrostu i została stworzona z włóczki bawełniano-akrylowej (bawełna 55%, akryl 45%) przy pomocy szydełka, a jej wnętrze wypełnia kulka silikonowa. Lalka nie zawiera elementów metalowych. Przy ubrankach są plastikowe guziki. Nina została wykonana w pojedynczym egzemplarzu według autorskiego projektu. Garderoba lalki zawiera: sukienkę, sweter, trampki, plecak, czapkę i bieliznę. Wszystkie ubranka są zdejmowane. Raz na jakiś czas laleczka chętnie skorzysta z kąpieli. Lalka nie stoi samodzielnie. Nina jest jedyna w swoim rodzaju i nie ma możliwości wykonania podobnej. Ze względu na drobne elementy garderoby i plastikowe guziki nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia.

TAGI: #lalka, #maskotka, #szydełkowa lalka, #z włóczki
ashki

Barwy skradzione naturze...
Odtworzone w codziennych drobiazgach,
zaklęte w małych przedmiotach,
zatrzymane w detalach...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ashki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top