DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > NOTES BRĄZOWY (nr 5447542)

NOTES BRĄZOWY

100% Gabridou

Cena: 115 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 13,00 zł / 2,60 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 32,00 zł / 6,40 zł
Nikt się zapewne nie spodziewał tego, że w futro można obić książkę. A co jeśli można od podstaw zrobić notatnik nim obity? Przedstawiam Ci właśnie niego. Sklejałam i szyłam go od podstaw, podstawę zrobioną ma z tektury z której robią projekty architekci, a wnętrze to farbowane herbatą kartki. Każdą farbuję osobno, wyglądają one jakby przeleżały na strychu szmat czasu, ale są nowe, wyprasowane i odpowiednio zszyte. W tym tkwi ich urok. Okładka jest zrobiona z miękkiego dłuższego brązowego futra. Jest przyjemne w dotyku i się nie mechaci ani nie traci włosów. Całość przewiązałam bawełnianą czarną koronką aby różne skarby powkładane pomiędzy kartki nigdy nie wypadły.
Szukasz niebanalnego prezentu? A może prezent chcesz sprawić sobie? Albo wykorzystać go na album, listy, notatnik albo artjurnal?
Śmiało!

Wymiary: A5
Obicie: sztuczne futro
kartek: około około 150

Całość wykonana ręcznie.

TAGI: #futro ekologiczne, #handmade, #notes, #zeszyt
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 100% Gabridou

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top