1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Obraz akryl "Abstracion 1" 29 x 29 cm (nr 6926571)

OBRAZ AKRYL "ABSTRACION 1" 29 X 29 CM

AFRP Jagła Paweł

Cena: 250 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: za darmo
Paczkomat InPost: za darmo
Orlen Paczka: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 150,00 zł / 30,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Obraz na płótnie ,farby akrylowe Renesans i Winsor & Newton.
Praca autorska AFRP Jagła Paweł.Całość werniksowana i sygnowana przez autora.
Wym.29 x 29 cm Praca na krośnie 3D nie wymaga oprawy.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
"Aby widzieć piękno,trzeba mieć troszkę piękna w duszy" M.Gierymski

Tagi: #czerwień, #obraz akrylowy, #obraz ręcznie malowany, #sztuka nowoczesna

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
AFRP Jagła Paweł

Witajcie w świecie mojej sztuki! Nazywam się Paweł Jagła, artysta z zamiłowaniem do tworzenia, który podąża za głosem muzyki i ekspresji. Od najwcześniejszych lat życia muzyka, zwłaszcza elektroniczna, kształtowała moją duszę artysty. To właśnie ta miłość sprawiła, że odkryłem magię malarstwa i rysunku.
Zainspirowany wielkim talentem pana Zdzisława Beksińskiego, zacząłem podążać ścieżką sztuki, a moje dzieła zaczęły ożywać na płótnach. Jednak życie to podróż pełna zmian, i tak też moja droga artystyczna przybrała nowe kształty.
Przez pewien czas poświęciłem się fotografii, zdobywając tytuł Artysty Fotografika Foto klubu Rzeczypospolitej Polskiej. Ta podróż po światłoczułym medium przyniosła mi wiele sukcesów artystycznych, ale serce zawsze tęskniło za malarskim ekspresjonizmem.
Obecnie wracam do korzeni, do malarskiego raju, lecz w zupełnie nowej odsłonie. Moje obrazy teraz emanują barwami radości, odzwierciedlając zmiany w mojej duszy. Ta metamorfoza jest hołdem dla mojej córki,...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy AFRP Jagła Paweł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top