1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Obraz akrylowy pt. "Łączka" 50x40cm (nr 6911717)

OBRAZ AKRYLOWY PT. "ŁĄCZKA" 50X40CM

Poświat

Cena: 139 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 21,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
"ŁĄCZKA"

Autorka: Violetta B, rok 2021
Wymiar: 50x40cm

Obraz został namalowany farbami akrylowymi (marki Renesans). Obraz NIE jest naciągnięty na blejtram.Można zlecić naciągniecie na blejtram, lecz spowoduje to zmniejszenie wymiarów (proszę osoby zainteresowane o wiadomość w tej sprawie). Może sprawdzić się w antyramie.

Bedzie podpisany inicjałami na froncie obrazu.

Tagi: #akryl, #płótno, #łąka

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Poświat

Maluję jak czuję.
Malarstwem zajmuję się od kilku lat. Spędzam nad tym zajęciem dużo wolnego czasu (prawie codziennie, po pracy na etacie :)). To dla mnie sposób na wyrażenie tego, co myślę i czuję. Póki co, nie lubię tytułować swoich prac, bo nie chcę narzucać słowem sposobów interpretacji; staram się je nazywać bardzo ogólnie. Do moich prac wybieram farby akrylowe polskiej firmy Renesans. Werniksuję, raczej na życzenie klienta. W ostatnim czasie polubiłam również szydełkowanie, a motyw dyni w każdej postaci stał się moim ulubionym :).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Poświat

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top