1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Obrazki, plakaty i naklejki
  4.  > Obraz na płótnie Roczek dziecka - osiągnięcia - metryczka 50x70 cm (nr 6669770)

OBRAZ NA PŁÓTNIE ROCZEK DZIECKA - OSIĄGNIĘCIA - METRYCZKA 50X70 CM

margot

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Przedstawiam obraz na płótnie na roczek, urodziny dziecka.
Jest to wspaniała pamiątka, którą można udekorować pokoik dziecka.
Kolory można dowolnie zmieniać (biały + dwa dodatkowe kolory). Taki plakat nadaje się na prezent z okazji urodzin!
Dostępne także inne formaty:

30x40 cm
40x50 cm

Wszystkie dane do umieszczenia proszę przesłać w wiadomości. Plakat jest spersonalizowany, sekcję typu "potrafię", "ulubione.." można dowolnie zmieniać, nie muszą to być np. "ulubione książeczki" ale np. "ulubione zwierzątka" itp.
Proszę podać imię, wiek, wzrost, wagę, ilość zębów (jeżeli ma ta informacja zostać umieszczona) oraz wszystkie inne wspaniałe informacje o Twoim dziecku, bo każde jest wyjątkowe, w związku z czym, każdy plakat jest jedyny w swoim rodzaju! :)
Po otrzymaniu danych przygotuję projekt do wglądu, który będzie można edytować.
Czas realizacji to około 1-2 dni roboczych.

TAGI: #metryczka, #plakat, #roczek, #urodziny
margot

Oferujemy alternatywne księgi gości w postaci plakatów oraz obrazów. Przepiękne pamiątki, tych szczególnych dla nas dni.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy margot

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top