1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Obraz "Dreams", Oryginalny Rysunek węglem (nr 6860932)

OBRAZ "DREAMS", ORYGINALNY RYSUNEK WĘGLEM

Aga Szafranska

Cena: 300 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 25,00 zł
Paczkomat InPost: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 150,00 zł / 30,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Rysunek nagiej kobiety "Dreams" 2022

Technika: węgiel na białym papierze, zabezpieczony fiksatywą,
Papier: William Turner 310 g, bawełniany, matowy papier o mocnej teksturze,
Rozmiar: 32,2 x 42,2 cm, poziomy
Sygnatura: podpis i data z przodu "Szafranska 2022", tytuł i wymiary oraz podpis na rewersie

Praca nie jest oprawiona. Ładnie skomponuje się z ramą 40x50 cm i passe-partout o wymiarze okna 30x40 cm. Pasuje do nowoczesnego jak i klasycznego stylu oprawy.

Twoje zamówienie zostanie starannie zabezpieczone i spakowane w sztywną kopertę. Nie zwijam prac w tubę.

Wysyłka do Polski - Przygotowanie wysyłki do 2 dni roboczych. Transport do 2 dni roboczych.
Wysyłka do krajów UE - Przygotowanie wysyłki do 2 dni roboczych. Transport do 4 dni roboczych (w zależności od miejsca docelowego).

Dziękuję
Aga Szafrańska
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Prawa autorskie nie są przenoszone wraz z zakupem.
Aga Szafrańska zachowuje wszelkie prawa do reprodukcji i kopiowania.

P.S. Jeżeli zauważysz, że koperta jest uszkodzona lub masz wątpliwości, obejrzyj zawartość w obecności kuriera i w przypadku uszkodzenia pracy spisz z nim protokół, który jest podstawą do złożenia reklamacji. Odbierając uszkodzoną przesyłkę z paczkomatu, niezwłocznie skontaktuj się z InPostem.

Tagi: #kobiecy subtelny, #nowoczesny obraz, #rysunek kobiety, #węgiel na papierze

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Agnieszka Szafrańska
Polnego Wiatru 36, 03-289 Warszawa
NIP: 578-171-99-86
Aga Szafranska

Aga Szafrańska to artystka i grafik z doświadczeniem w projektowaniu graficznym.
Tworzy rysunki, ilustracje i obrazy, sprzedając je na całym świecie. Możesz nabyć jej oryginalne prace, reprodukcje cyfrowe lub kopie drukowane.
Rysuje, maluje, czasem łączy tradycyjne techniki z grafiką cyfrową, z łatwością balansując między abstrakcją a sztuką figuratywną.

W procesie twórczym pozwala kierować się intuicji, omijając eksperymenty i rozbudowane szkice. Jej kreatywna natura prowadzi do szerokiego i eklektycznego zbioru prac. Miłośniczka twórców z przełomu XIX i XX wieku, europejskiej kultury i architektury oraz szeroko pojętego wzornictwa.

Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie z mężem, który zajmuje się techniczną i logistyczną stroną ich pracy. Od ponad 20 lat dzielą miejsce pracy, każdy projekt i życie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Aga Szafranska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top