1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Malarstwo
  4.  > Obraz współczesny do salonu 50/50 Abstrakcja Błękitna akrylowy olejny (nr 6347163)

OBRAZ WSPÓŁCZESNY DO SALONU 50/50 ABSTRAKCJA BŁĘKITNA AKRYLOWY OLEJNY

Malarstwo Natalia Stanova

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Witam Państwa na mojej aukcji
Zapraszam do zakupu oryginalnego, ręcznie malowanego obrazu namalowanego w technice akrylowej na profesjonalnym podobraziu płóciennym w rozmiarze 50/50 cm
Autorski obraz akrylowy
Obraz posiada pomalowane boki. Nadaje się od razu do powieszenia na ścianie.
SYGNOWANY Z TYŁU
ZABEZPIECZONY JEST WERNIKSEM
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE
Do każdego obrazu dołączam oryginalny certyfikat z podpisem
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE

TAGI: #dla mamy dla nej, #kwiaty obraz do salonu biura, #malarstwo abstrakcyjne róze, #prezent świąteczny na ślub
Malarstwo Natalia Stanova

W moim rodzinnym domu sztuka obecna była od zawsze.Zapach terpentyny wyzwalał we mnie chęć tworzenia. Początkowo były to szkice o przeróżnej tematyce.
Od ponad dziesięciu lat uprawiam głównie malarstwo sztalugowe w technice akrylowej i olejnej
Część mojego życia pochłania również akwarela i rysunek (akty, martwa natura, pejzaże...)
Głównym tematem moich prac jest malarstwo abstrakcyjne, działanie na zmysły kolorem. Uwielbiam to co robie, uwielbiam tworzyć. To sprawia że moje życie nabiera niepohamowanej radości
Doświadczenie i wyszktałcenie zdobyłam na Ukrainie. Jestem absolwientką czteroletniej szkoły plastycznej w Biłchorod- Dniestrowsku , potem studia w Odessie....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Malarstwo Natalia Stanova

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top