1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > ''ODNALAZŁAM SWOJE SKRZYDŁA''-Wydruk Artystyczny/Giclee (nr 6441301)

''ODNALAZŁAM SWOJE SKRZYDŁA''-WYDRUK ARTYSTYCZNY/GICLEE

AnetB

Cena: 980 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 320,00 zł / 64,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 7 dni roboczych
Drogi przyjacielu! Pragnę by zanurzył się w opowieści, którą tworzę , by poczuł własną wrażliwość, która obdarza cię wzrokiem. Bo Twoja historia zawiera wszystko co nadaje mu wartości z nadzieją , że odkryjesz ją w moich obrazach.

Giclee – Wydruk Artystyczny na wysokogatunkowych podłożach papieru Hahnemühle Albrecht Durer 210 gsm, który spełnia najwyższe standardy w zakresie gęstości, gamy kolorów, przejść tonalnych i ostrości obrazu przy zachowaniu swojego szczególnego charakteru w dotyku i wyglądzie,

-Sygnowane pieczęcią autorską,
-Oprawione w trójwymiarowe passe-partout, które tworzy subtelny efekt głębi, obejmuje optycznie pracę i dodaje jej elegancji.
-Całość dopełnia rama Modern Silver, która zapewnia nowoczesny wygląd w kolorze srebra z efektem szczotkowania. Szerokość ramy wynosi 4 cm.

Wymiar Pracy - 84 cm x 84 cm

(52 cm X 52 cm+ Praca oprawiona w RAMĘ Z PASSE-PARTOUT to wymiar pracy plus ok. 16 cm z każdej strony)

Wysyłam zawsze w solidnym, bezpiecznym opakowaniu - zabezpieczającym przed uszkodzeniem mechanicznym i wilgocią.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
"...Tak! Tak! Twórczość Anety jest niesamowita! Jestem z tych osób, którym dane było zobaczyć jej prace NA ŻYWO. Emocje jakich doznałam, są wprost nie do opisania w kilku słowach. Głębia obrazów jest tak realna, wręcz namacalna. Przenosimy się w inny wymiar! Nie jest w tym momencie ważny świat wokół, tylko to co tu i teraz! A raczej tam! Wewnątrz obrazu, malowanego emocjami. Bo to emocje jakich doznałam podczas obcowania z twórczością Anety sprawiły, że radość mieszała się z nostalgią, t...

TAGI: #grafika artystyczna, #nowoczesna abstrakcja, #obraz do salonu, #wydruk artystyczny
AnetB

Uwielbiam każdą sekundę tego szalonego życia. Spoglądam błyszczącymi oczyma na świat wokół siebie i wiem, że kryje tajemnicę i magię, którą pragnę zarazić Cię Mój Przyjacielu.

Wypuszczam w świat moje Wydruki Artystyczne - produkt dopieszczony i estetyczny, piękny i pełen magii. Wszystko co barwne, przyjemne, ciepłe, nastrojowe, tajemnicze, zamykam w tym projekcie z nadzieją, że się spodoba i udekoruje nie tylko nasze domy ale i nasze serca.

Aneta Barglik
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy AnetB

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top